Bransoletka Pandora – od czego zacząć i co warto wiedzieć?

Bransoletki – wstęp

Obecnie bransoletki to biżuteria, którą posiada w zasadzie każda kobieta. Należą do ozdób noszonych nie tylko na nadgarstku, ale również coraz częściej na stopie. Są wykonywane z różnych materiałów, od skór, tkanin, metalu, silikonu, aż po szkło. Mogą mieć również przeróżne, ciekawe i wyjątkowe zdobienia, wykonywane z drewna, kamieni, a nawet muszli. Ogromną popularnością u kobiet cieszą się bransoletki Pandora, które pokochała praktycznie każda z nich. Należą do eleganckiej biżuterii, która uzupełni każdą stylizację niezależnie od okazji.

Bransoletki Pandora – najważniejsze informacje, czyli od czego zacząć i co warto wiedzieć?

Bransoletki Pandora, to nie tylko piękna i ręcznie wykonana biżuteria, ale również podkreślenie stylu i kobiecości. Przez zakupem biżuterii warto zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, które oferuje nam marka. Wyroby jubilerskie komponujemy same z wybranych przez siebie elementów. Pierwszym modułem, od którego powinniśmy zacząć jest wybór bransoletki. Do najbardziej popularnych należy ta w formie giętkiego łańcuszka, zakończonego niewielkim, ozdobnym i baryłkowym zapięciem. Dostępny jest również model z niedomkniętą obręczą, zakończoną dwoma koralikami. Bransoletki wykonane są ze srebra, a także 14-karatowego złota, pojawia się również różowe złoto, które coraz bardziej cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Bransoletki są idealnym sposobem na zatrzymanie pięknych wspomnień i ważnych chwil w naszym życiu.

 

Każdy charms, czyli nakładany na łańcuszek wyjątkowy koralik, posiada swoją własną symbolikę i nie pojawia się na niej przypadkowo. Przy zakupie bransoletki warto także pomyśleć o łańcuszku zabezpieczającym, który sprawi, że nie zgubimy swojej pięknie skompletowanej biżuterii. Pomocne również są klipsy, które pozwalają na oddzielenie bransoletki na kilka stref z charmsami, a także dowolne ich komponowanie. Dostępne są także zawieszki, które wprowadzają w naszą kompozycję wyjątkowe i piękne urozmaicenie. Wybierając elementy, należy dokładnie czytać opis produktu dostępny na stronie internetowej sklepu. Każdy element posiada w opisie swoją strefą, którą powinniśmy się sugerować przy stwarzaniu swojej biżuterii. Ważnym etapem zakupu jest również odpowiedni dobór rozmiaru bransoletki. Należy zmierzyć obwód swojego nadgarstka i dodać do niego 2cm, jeśli planujemy całą wypełnić dodatkami, zwracając uwagę na to, że łańcuszek posiada tendencję do rozciągania się – zazwyczaj do 1cm. Pandora Reflexions, to linia płaskich bransoletek z zapinanymi klapsami.

 

Dodatki do niej możemy kupić w trzech kolorach: srebrze, shine, a także rose gold. Moim zdaniem, jest to bardzo elegancka i subtelna kolekcja, na którą warto zwrócić uwagę. Bransoletka Pandora Me, należy do kolekcji z delikatnymi i drobnymi elementami, które możemy nosić na dwóch różnych bransoletkach, a także na srebrnej broszce. Jest to kompozycja najbardziej korzystna cenowo, ponieważ cena zawieszek rozpoczyna się już od 39zł za sztukę.

Podsumowanie

Reasumując, bransoletki Pandora, to idealny prezent dla każdej kobiety, a dodatkowe charmsy sprawiają uzupełnienie kolejnych okazji, takich jak urodziny, rocznica, ślub, czy inny ważny moment w naszym życiu. Nie należy do najtańszych prezentów, ale z pewnością odwdzięczy się swoją wyjątkowością, subtelnością, prostotą i ciekawym wyglądem. Poprzez możliwość personalizacji i edytowalności pozostaje wciąż fajnym i niepowtarzalnym rodzajem ozdoby.

Dodaj komentarz